Raport Ocena szkolenia LeczBól.pl

Raport „Ocena szkolenia e-learningowego PTBB LeczBól.pl przez jego użytkowników” – Wyniki z badania on-line przeprowadzonego VIII-IX 2019 r.

W dniach od 8 sierpnia do 22 września 2019 roku wspólnie z Polskim Towarzystwem Badania Bólu przeprowadziliśmy ankietę online wśród szpitali, które zrealizowały u siebie szkolenie e-learningowe na platformie LeczBól.pl. Naszym celem było poznanie aspektów istotnych dla uczestników kursów oraz decydentów w zakresie szkoleń dla personelu.

Link do ankiety został wysłany na 7073 adresy email do pielęgniarek i lekarzy nie-anestezjologów oraz osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji związanych z organizacją szkoleń dla pracowników (decydentów).

Wyniki ankiety zostały zaprezentowane podczas X Zjazdu Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, które odbyło się w dniach 26–28 września 2019 r. w Warszawie.

Najważniejsze wyniki z raportu przedstawiamy poniżej:

REKOMENDACJA UCZESTNIKÓW:

LEKARZE I PIELĘGNIARKIDECYDENCI
79 %96 %
79% uczestników szkolenia LeczBól.pl poleciłoby go swoim znajomym jako warte odbycia96% decydentów poleciłoby szkolenie LeczBól.pl osobom odpowiedzialnym za szkolenia w innych placówkach

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI SZKOLENIA LECZBÓL.PL:

NAJWAŻNIEJSZE CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA MERYTORYKĘ SZKOLENIA LECZBÓL.PL TO:

KOSZT KURSU DLA SZPITALI

DECYDENCI
88 %
88 % decydentów uważa, że koszt kursu w przeliczeniu na jednego uczestnika jest odpowiedni
(43% uważa go za zdecydowanie korzystny lub korzystny a 45 % za akceptowalny).

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem z przeprowadzonej ankiety na naszej stronie: https://leczbol.pl/oferta-cenowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *